Twoje konto

Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy?
Nie masz jeszcze konta?

Rejestracja

Informacje


PRZED DOKONANIEM ZAKUPÓW NA SKLEPIE, PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REJESTRACJĘ.

Regulamin zakupów Drukuj Email
 1. Sklep wysyłkowy scalarkonsorcjum.eu prowadzi sprzedaż detaliczną na terenie Polski za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia można składać przez stronę: www.scalarkonsorcjum.eu, na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub telefonicznie: 68-324-10-41 od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-15:00

 2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie scalarkonsorcjum.eu są fabrycznie nowe, posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty.

 3. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej scalarkonsorcjum.eu są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany towar jest możliwość wystawienia faktury VAT.

 4. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej  na terenie Polski. Wysyłki za granicę są możliwe po uprzednim uzgodnieniu kosztów wysyłki.
 5. Zakupy dodatkowo obciążane są kosztami:

  • przy wysyłce za pobraniem – 18zł
  • przy przedpłacie na konto bankowe – 12zł

 6. Możliwe są następujące formy płatności:

  Przedpłata – na konto bankowe:
  • MultiBank O/Z-Góra
   Scalar Konsorcjum Małgorzata Kłak-Kirstein ul.Źródlana 2 , 65-106 Zielona Góra
   57 1140 2017 0000 4002 0535 1988
   Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania do wysyłki. Wpłaty należy dokonać w ciągu 7 dni, inaczej zamówienie jest anulowane.

  Przy odbiorze:
  • zapłata gotówką kurierowi, listonoszowi lub na poczcie przy odbiorze towaru.

 7. Czas realizacji zamówień:

  • pobranie: 1-2 dni; najczęściej w dniu zamówienia, jeśli zamówienie jest złożone do godziny 12.00
  • przelew: 1-2 dni; najczęściej w dniu zaksięgowania pieniędzy na koncie
  • towar na zamówienie: do 7 dni

  Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.

 8. Staramy się aktualizować na bieżąco stan naszych produktów na stronie, jednak w związku z możliwością składania zamówień telefonicznych lub mailowo, zastrzegamy sobie, iż czasem stan produktów może się nieznacznie różnić od faktycznego. W takich wypadkach klient jest informowany drogą mailową lub telefonicznie o możliwości wydłużenia terminu wysyłki.

 9. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie scalarkonsorcjum.eu. Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

ZWROTY I REKLAMACJE:

1. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym pudełku, z kompletną jego zawartością oraz dowodem zakupu. Koszty przesyłki są zwracane.

2. Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać na adres sklepu . Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć swoje dane personalne, oraz wyraźne wskazanie, jaką drogą kupujący chce odebrać zapłaconą za towar należność: przez przelew na konto bankowe, tu prosimy podać numer konta, albo przez przekaz pocztowy na podany adres. Pieniądze zwracane są w ciągu 5 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej.

3. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien, po uprzednim kontakcie ze sprzedawcą odesłać go na adres firmy. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć potwierdzenie, oraz notatkę dotyczącą przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania stanu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

 
Copyright © 2009 - 2018 Scalar Konsorcjum | Admin